| alexaeolian a întrebat:

Salut am 11 ani si ma masturbez si imi iese sperma este normal?

Răspuns Câştigător
| MititiCa a răspuns:

Da. la baieti prin jurul vartei de 11-13 ani incep schimbarilehappy. asa ca da, eu zic ca e normallaughing. funda?batting eyelashes

11 răspunsuri:
| RobertClaudiu a răspuns:

Frate eu am 15 ani si duda tie nu-ti vine toata sperma iti vine apa si cu sperma

| luciana200972 a răspuns:

Este foarte normal

| claudiu123 a răspuns:

Sincer eu am 12 ani si ink nu imi iese ca tie sperma dar in fine la 14 ani ar trebui dar nu este vreo problema

Sh apropo sa te masturbezi este un pakat marewinking

| AlexT94 a răspuns:

E normal frate, ce ai vrea sa faci oua?laughing))

| dragos_7623 a răspuns:

Da este normal.adica prima data trebuia sa iti iasa un cos pe cap si acesta trebuia uns cu cerneala abundenta. da esti sanatos

| Диана a răspuns:

Nu! Normal ar trebui să-ţi iasă suc de portocale... E un semn de sus! O să mori! I don't want to see

| alexaeolian explică:

Ms pentru raspunsuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar, ce ai vrea sa-ti iese? Zeama de varza?

| incanuimomentu a răspuns:

Foarte normal, insa atunci cand ejaculezi sau cand urinezi fa-o liber. Nu te tine, risti sa te dereglezi la prostata

| mocanz a răspuns:

Este foarte normal
Bucurte de viata frate! Funda

| Irina666 a răspuns:

La 11 ani ai mintea destul de inaintata laughing)