| Gabi52 a întrebat:

Am 12 ani si am o problema:Sa zic asa...imi place de o fata dar e mai complicat, ei ii place de un alt baiat din alta clasa..mai exista un baiat in clasa care ii place si lui de ea si nu a vrut sa fie cu el... ajutor? Ceva?

2 răspunsuri:
| BlanaosFrateeee a răspuns:

Fratele meu, eu-ti zic asa, te duci la iea si zici Fa eu-ti dau o sansa acum sa fii cu mine ori accepti ori nu, Cand o sa aude astea o sa se ude toata cand vede ce barbat esti si o sa fie a ta, nu te pizdi pe langa fete ca astea te simt si te ignora

| AliTheo18 a răspuns:

Singurul lucru de facut este sa vorbesti cu ea, normal, vezi ce spune, radeti, glumiti, conversati deci, vezi daca este interesata, daca te intreaba lucruri. O poti invita pe afara, vezi cum se comporta in preajma ta, incepe usor, poate ei ii place de baiatul ala si daca ii spui ceva o sa te refuze, cine stie, dar vezi mai intai comportamentul ei fata de tine, dupa ii poti spune ca o placi etc. altceva nu este de facut, trebuie ca ea sa-si schimbe sentimentele, adica sa te placa voit.