| Anonima1998 a întrebat:

Hey. am nevoie de ajutor! crying. Deci. : mie imi place de un baiat foarte mult. si acel baiat mi-a spus ca ma place. dar de saptamana trecuta el tot se indeparteaza de mine sad si. miercurea asta. el nici " Buna" nu mi-a spus, joi nu l-am bagat eu in seama iar astazi am vrut sa vorbesc cu el. dar el nu a venit la mine in clasa si nici nu l-am vazut. Si acum nu stiu ce trebuie sa fac! cryingcryingcryingcryingcryingcrying Funda! crying

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Bunakiss...off destul de complicat si in acelasi timp destul de trist pentru tine.Tu spui ca acel baiat ti-a spus ca te place si dintr-o data nu te-a mai bagat in seama,te-a evitat,poate are o problema personala ceva,s-au este suparat din alta cauza si poate de asta nu te-a bagat atunci in seama.
Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu el atunci cand il mai vezi si sa il intrebi chiar tu daca are ceva, s-au daca tu l-ai suparat cu ceva, el este singurul care poate sa iti zica ceea ce se intampla si cu aceasta ocazie vei scapa si tu de indoieli.
Baftahappy

| Anonima1998 explică (pentru mihaelaa18):

Iti multumesc ca m-ai ajutat :*:*:*

3 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Pentru anonima1998: nu ai pentru cekiss