| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Mie imi place de un baiat din clasa si cred ca si cred ca si el ma place big grin. Stiu ca e bine ca baiatul sa spuna primul cand place o fata

Răspuns Câştigător
| Kiky2 a răspuns:

Pai depinde de cati ani ai, si daca il placi chiar fffff foarte mult sa nu cumva sa ii zici lasa-l sa zica el ca daca ii zci cazi la picioarele lui si eu am aceeasi problema da eu astept tongue ii cam greu da an si daca se baga in seama te loveste sau se da mare in fata ta sau se bate da chiar in fata ta atunci inseamna ca te place