| MeGustaaaaa a întrebat:

Deci, complicat: un baiat din clasa a 4`a o place pe o colega de-a mea, da` ma place si pe mine.Simona, colega mea, nu vrea sa fie cu el, toti il cam tortureaza ca`i place de colega mea.Nu stiu, eu sunt in clasa a 5`a si el in a 4`, da` e super dragut si mistooo... Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Diana159 a răspuns:

Fi cu el daca te place, daca colegei tale nu ii place de el! happy fundita?

2 răspunsuri:
| Corinnààà a răspuns:

1.Nu-i nimic complicat, oamenii sunt complicati; 2. Fa ce vrei laughing)

| Lightsnow a răspuns:

Sa astepti sa mai cresti putin sau sa te dai la el. Tu alegi.