| DeathPulse a întrebat:

Salut am 12 ani si vroiam sa va intreb daca ma puteti ajuta sa cuceresc o fata de 12ani care e in clasa cu mine ca suntt disperat si nu stiu ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| Alexutsa_2737 a răspuns:

PAi incepi si invit-o in parc dai acadele inghetata, tine-o de mana chesti din asteawinking

4 răspunsuri:
| oliviaaa a răspuns:

ce sa faci? sa te apuci de carte baietelule

| neutrino a răspuns:

Fata se cucereste singur, fara ajutorul nimanui. Atunci vei fi un cuceritor. Sa stii ca pe lumea aceasta exista flori, parcuri, cinema s.a.m.d.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpără-i un poster cu justin bieber şi one direction. O să fie doar a ta.

| Chira_Cristi_1997 a răspuns:

Sincer si eu am aceeasi problema