| AlexMRJ a întrebat:

TPU! Am 13 ani, sunt baiat si vroiam sa va intreb:

Cunosc o fata care imi place foarte foarte mult, insa e cam fitoasa si nu stiu cum as putea s-o cuceresc, ma puteti ajuta?

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| SimionAlexandru a răspuns:

Salut, Alex happy

În primul rând, să nu incerci sa pari si tu "fițos", daca nu esti. Daca vei incerca, vei descoperii ca acela care incerci sa fi, nu esti TU cu adevarat.
Daca iti doresti ca cineva sa te iubeasca, exact asa cum esti, atunci trebuie sa faci un singur lucru: Sa fi exact Cine Esti Tu cu Adevarat.
Nu trebuie sa "incerci" sau sa te "straduiesti". Pur si simplu exprima ceea ce simti, cu CURAJ. Inima ta, intotdeauna iti va spune ce e cel mai bine pentru tine. Insa MINTEA, incearca sa te opreasca, si sa inventeze mii de scuze pentru care "nu poti", sa o faci.
FI TU INSUTI! Asculta-ti inima. Doar asa, lumea poate intelege Cine Esti Tu cu Adevarat.
Iti doresc o zi superba happy

10 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Daca e fitoasa nu inseamna ca are inima de piatra!
Fi tu! indragosteste-o cu felul tau de-a fi, priviri, zambete, mesaje etc!

| AlexMRJ explică (pentru IloveME):

Cred ca nici nu mai are rost sa ma straduiesc cu ea... stii de ce? Azi la scoala doar ce-am vazut-o bagandu-si limba in gura la unu cu 5-6 ani mai mare decat ea...

| neutrino a răspuns:

Fii si tu fitos si poate atunci vei avea sanse! Fetelor fitoase nu le plac baietii modesti.

| Azµre a răspuns:

Voi numai la asta vă e gândul la fete și la sex, frate ai 13 ani dă-o încolo de treabă pune burta pe carte mâine poimâine ai capacitatea!

| AlexMRJ explică (pentru Azµre):

Daca umblu dupa fete nu inseamna ca nu invat happy

| Azµre a răspuns (pentru AlexMRJ):

E și asta o variantă, bravo ție atunci că nu pici în jos happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roaga pe diriginta voastra sa-i arate catalogul cu notele tale obtinute la invatatura, sper ca te-am ajutat cel mai mult

Răspuns utilizator avertizat
| ForYouu a răspuns:

Daca ea e fitoasa si tu nu esti. mai bine nu mai incerca.

| DACristian a răspuns:

Hmm sfatul meu nu incerca