| mihaitagabriel a întrebat:

am 13 ani si imi cam place de o fata de varsta mea de vreo 2 ani! am incercat cu mici flirturi dar nu imi iese nimic si nu stiu cum o sa reactioneze daca ii spun ce simt! Poate sa imi dea cineva un sfat?

Răspuns Câştigător
| jess179 a răspuns:

Prinde curaj si spune-i ce simti, pentru ca daca nu o faci acum, o sa regreti pe viitor. Daca te refuza, asta e, oricum esti foarte tanar si pe viitor o sa mai intalnesti fete dragute cu care sa te cuplezi.Mult noroc.

2 răspunsuri:
| rey a răspuns:

Bro fetele se maturizeaza in medie cu 3-4 ani mai rapid ca baietii, deci e mai mare ca tine.
La 13 ani traieste-ti copilaria nu te uita dupa futite tongue inca nu ai cu cetongue.

| NastyVeronia a răspuns:

Baga mana la gogoasa