| AlexGeorge2000 a întrebat:

Imi place de o fata si nu stiu cum sa-i spun sau cum o sa reactioneze. Nu vreau nici sa ma fac de ras.Help!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea sincera este sa o inviti la o plimbare un suc la mancat ceva in oras si cauti momentul correct si îi spui de ce ai invitato si ca itinerario place de ia si daca ia are vreo atractie pentru tine si este de acord sa va cunoasteti mai bine etc.

| alexandru0sorin a răspuns:

Man trebuie sa te obisnuiesti cu ideea ca lumea o sa rada de tine, kumea rade incaontinu de tine din tot felul de motive. ia-ti inima din dinti si spune-i. daca te faci un pic de rusine trece, dar daca pierzi o relatie excelenta si aia trece, dar parca e mai nasol

| GazzaRecordsRo a răspuns:

Te duci la ea cu un buchet de flori, si o inviti la o cafea, asa ar face un barbat adevarat, te refuza nu-i problema, inveti ceva.

| Sergiu_7165 a răspuns:

Pune in balanta, daca iti place de fata si nu ii spui o sa regreti mult timp de acum incolo ca nu ai facut-o, fii sincer cu ea si atunci nici ea nu are de ce sa se supere sau sa te faca de ras, eventual ai grija sa fiti doar voi doi cand ii spui, sau mai bine o inviti in oras, discutati despre voi, va cunoasteti mai bine si gasesti un moment oportun sa o saruti fara sa-i spui ca o iubesti, si o sa inteleaga ea asta de la sine. Succes!

| Andreeaionela7490 a răspuns:

Spune-i dacă poată să tină un secret si spune-i c-o iubesti