| marius32141 a întrebat:

Salut am 13 ani si nu mi so dezvoltat cucu adica na nu-i de bebelus dar nu sa dezvoltat (stiu ca vor aparea multe comenturi cu toate *** ) deci va rog poate ma ajutati cu ceva nust

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca aveai 18 ani, te intelegeam
Dar, ai 13 si te vad agitandu-te inutil.
Stai si povestesti cu amicii tai si-i auzi care mai de care laudandu-se cu kilometrii ascunsi in pantaloni.Si,ce-i mai grav,ii si crezi!
E cazul sa-ti revii si sa te preocupi de marimea creierului tau, nu a cucului!
Citind si instruindu-te corect, te vei maturiza corect si repede si vei deveni vrand-nevrand superior acestor fenomenali macho man cu cuci enormi la 13 ani.
Si,in afara de asta, ia-o logic.Tu crezi ca te-ai nascut de un metru jumate cat ai acum? Nu, ti-au trebuit 13 ani sa ajungi la inaltimea pe care o ai.Asa e si cu cucul,creste cand ii vine vremea sa creasca, nu cand te nelinistesti tu!
Sfatul meu e sa uiti "problema" ta, identitatea genetica nu ti-o comanzi la pizzerie si sa-ti gasesti prieteni cu preocupari constructive.
Bafta!

5 răspunsuri:
| Vrajitor a răspuns:

Ginecolog happy

| Elianna a răspuns (pentru Vrajitor):

Ginecologul este pentru alte "pasărici" nu pentru cuci!

| Sabyynna a răspuns:

Anunta-ne cand chiar o sa trenuiasca sa iti faci probleme. Era anul trecut un baiat de vreo 18 ani care avea doar vreo 5-6cm in pantaloni. El chiar avea o probleme, dar tu...la 13 ani ai tai.

| DrA a răspuns:

Eu zic sa ai rabdare ca esti inca la pubertate, nu toata lumea se dezvolta la fel

| GeXz a răspuns:

Ia`ti pastile si iti va creste laughing, [Glumesc]

Ai timp sa iti creasca nu`ti fa problemehee hee