| MarianFlorinVlad a întrebat:

Salut, am 13 ani si penisul meu este de 10cm, este normal?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da este perfect normal sa ai un cuc de 10 cm la anisorii astia.
El va mai creste pana la 16 ani, cand isi inceteaza activitatea si abia atunci se poate vorbi de penis happy

| corbulalbrosu a răspuns:

Se poate aprecia ca pentru varsta de 13 ani. marimea penisului tau este cel mai probabil corespunzatoare cu gradului de dezvoltare al organismului. Fiindca in mod sigur in urmatorii 3-4 ani se va produce cea mai spectaculoasa dezvoltare si modificare a intregului tau organism, se poate presupune ca si penisuul tau se va dezvolta si va deveni ''competitiv'' din toate punctele de vedere. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Da, este mai mult decat normal.

| Sofer a răspuns:

Destul de normal.

| mitzok a răspuns:

Nu. o sa cada la nu