| stecheros a întrebat:

Credeti ca e normal ca la 13 ani sa am penisul de 10cm?

18 răspunsuri:
| Consumptive a răspuns:

Crezi ca la 13 ani asta e lucrul care ar trebui sa te preocupe?laughing

| sebysebyca a răspuns:

Ba tataie, e cumplit, ai dat de dracul! daca la 13 ani il ai de zece, inseamna ca e anul si centimetrul! tu pe la vreo 80 il vei avea de 70 cm.haoleo,invata sa faci noduri de pe acum!

| forsaken99 a răspuns (pentru sebysebyca):

Ahhahah.laughing

| Tops a răspuns (pentru sebysebyca):

laughing la 80 de ani sa se bucure daca o sa mai aiba laughing

| LittleAngel999 a răspuns (pentru sebysebyca):

Buna astarolling on the floor)

| Azµre a răspuns:

Da este normal. Ca să înțelegi:
"Rezultatele a 3 studii legate de mărimea penisului în care dimensiunile acestuia au fost luate în laborator sunt între următoarele limite:

- lungimea medie a penisului în stare flască: între 8, 6 şi 9, 3 cm;
- lungimea medie a penisului în stare erectă: între 11.9 şi 14, 5 cm;
- circumferinţa medie a penisului în erecţie: între 8, 8 şi 10 cm."

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tie ti se pare normal sa pui intrebari de genu' pe site?
Pe tine ar trebui sa te preocupe masinutele acum!

| Ekcstsy a răspuns:

Mai taie din el Da-l dracu!

| BLeur a răspuns:

Da, este normal. Am 14 ani şi am penisul de 12-13 cm. Eşti normal frăţioare, nu ai nimic.

| Anonymous1247 a răspuns:

Nu e normal, normal e să aibă 0 cm.

| ZiZan a răspuns:

Da!happy

| maooops a răspuns:

Banuiesc cand zici 10 cm te referi la latime nu?

(asta iti pasa tie la 13 ani cat de lunga e putulica)

| Deeutza0745 a răspuns:

Woooooow ti-e mare, cand ti-l bagi in mine? smug

| crackk a răspuns:

Eu zic ca de creier trebuia sa pui intrebarea...

| axwell15 a răspuns:

Incearca sa iti prinzi o menghina de carici si ti se va mari cu siguranta happy sucker

| BkingB a răspuns:

Eu il am de 15 si am tot 13big grin

| sebysebyca a răspuns (pentru BkingB):

Bai da-ma dracu! tu esti mai p...lau decat primul si mai mincinos decat ion iliescu! nu cumva confundati milimetrii cu centimetrii?

| Darkphantom09 a răspuns:

Poate...eu am 14 ani si penisul de 15cm la erectie