| Jacatore a întrebat:

e ceva normal la 12 ani sa am penisul de 10cm?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai liniştit, man, e o lungime normală.

10 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal.

| alina2k18 a răspuns:

E ok, mai are timp sa creascawinking

| Jacatore explică (pentru alina2k18):

Si alti prieteni il au de 4-5cm laughing)

| Sociopatul a răspuns (pentru alina2k18):

Eu la 12 ani nu aveam nici penis

| alina2k18 a răspuns (pentru Sociopatul):

Nasol laughing)

| Sociopatul a răspuns (pentru alina2k18):

Pai de ce nasol? ca oricum nu faceam oricum nimic la varsta aia. Oricum acum am ajuns bine la capitolul asta

| Quassaar a răspuns:

Sincer era mai bine sa fie valorile, invers.

| Bogdann1107 a răspuns:

Este extrem de mic laughing il poti folosi la desfacut sticle de vin laughing) sau pe post de dop sa nu iasa acidul.
Nu fi complexat creste pana la 20 de ani!

| macacac a răspuns:

E ok nu conteaza marimea ci cum il folosesti

| ProfHector a răspuns:

Salut! Nu am venit sa iti spun sa lasi treburile de genul si sa pui mana pe carte sau chestii de genul acesta, si eu la varsta ta imi puneam aceste intrebari laughing. La varsta de 12 ani, 10 cm este o marime destul de buna, stai calm, nu o sa ai probleme la maturitate, o sa ai in jur de 18-19 cm sau poate chiar mai mult!