| anonim_4396 a întrebat:

am 13 ani si sunt inca virgin happy intrebarea mea este: de ce cand pun mana pe capul penisului ma doare? asa doare si cand faci sex? funda :X rog raspunsuri serioase puppy dog eyes

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti la pubertate.Nu te speria.

| Dariusuu a răspuns:

Vrei raspunsuri serioase? Dar te crezi la varsta de 18, 19 ani? Ai 13 ani si (inca) nu sunt esti virgin. Pai ai vrut sa fi la 10?

| Dariusuu a răspuns:

Vrei raspunsuri serioase? Dar te crezi la varsta de 18, 19 ani? Ai 13 ani si (inca) sunt esti virgin. Pai ai vrut sa fi la 10?

Răspuns utilizator avertizat
| RIze1KDE1LuNA a răspuns:

Nu ar trebui sa pui mana acolo..ci pe carte! altfel pun pariu ca si la varsta de 20 de ani o sa pui intrebari teribile, si o sa te doara in continuare pentru ca tot virgin o sa fii! deci pune mana pe carte!

| Crisss22 a răspuns:

Esti la pubertate... si mai asteapta ca de abia ai 13 ani mai incolo de discuta despre astea.

| whitesensation a răspuns:

Dai in cap la greu si nu o sa te mai doara

| heriCafe a răspuns:

Taci wa in pl.m ca ai 13, lol ce obsedat... nici nia cu ce sa faci sex la varsta asta, si te doare capu pwli din cauza ca esti virgin, si eu tot virgin sunt da nu ma doare, ia uite mi-a facut sa injur.

| carbit10 a răspuns:

Ar fi mai bine sa pui mana pe o carte ceva nu pe capul penisului ai 13 ani ce vreai sa fi avuta deja 10 femei cu care sa fi facuta si sex