| vibe_9780 a întrebat:

O scurta intrebare : Eu acum la 13 ani, ma doare cand pun mana pe capul penisului ( sunt virgin ). dupa ce nu o sa mai fiu virgin. o sa ma mai doara? dupa ce se rupe pielita aia happy

Multumesc

P. S astept raspunsruti mai ales de la barbati

Răspuns Câştigător
| LeuTz a răspuns:

Am inteles ce ai si nu, nu o sa te mai doara dupa ce nu o sa mai fii virgin.O sa se rupa pielita aia sau o sa se obisnuiasca

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Capul e zona cea mai sensibila si e normal sa te doara putin cand pui degetul pe el.

| MMihai a răspuns:

Nu am mai auzit de așa ceva, discută cu un medic specialist în asemenea probleme.

| Ambiguitate a răspuns:

Pai daca iti faci laba din ora in ora cum dracu sa nu te doara?
Mai relaxeazate si tu cautati o prietena sau mai las-o pe emanuela in pace stanga sau dreapta depinde

| AndyDeiu a răspuns:

O sa ai aceeasi senzatie dar nu pentru mult timp trece repede.eu astazi nu stiu cum dar mi-am pierdut virginitatea laughing s-a decapitat automat fara alte intrebari happy