| Floschy98 a întrebat:

Salut.Am 14 ani iar unii prieteni mi-au spus ca lor le-a iesit capul penisului, stiti voi afara din pielea aceea cand,, li se scoala". As vrea sa stiu cum pot sa-mi scot si eu capul penisului, deoarece am incercat sa trag dar ma doare. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nimic, lasă l așa cum este, nu te juca cu așaceva deoarece poți ajunge i n spital, fiecare om este diferit, lasă i pe colegii tăi în pace, nu te lua după ei, și ai răbdare de ce vrei să faci ca ei? Toate la timpul lor.

8 răspunsuri:
| Bogdan1o a răspuns:

Daca te doare cand tragi, mai bine las-o asa...ai putea incerca in apa calduta cand faci baie sa tragi incet, s-ar putea sa reusesti, dar daca si asa te doare, lasa ca se va dezlipi pieelea singura, daca incerci prea sa faci brusc, te doare si poti ajunge chiar la spital. lasa-i pe colegii tai ca la fiecare baiat e altfelwinking ai incredere

| Roxana121 a răspuns:

Lasa-l in pace tonguetongue e micuts incatonguetongue o sa creasca mai mare sh va esi singurtongue nu-l mai deranjatongue

| Raul1510 a răspuns:

Nu asculta sfaturile celor de mai sus. daca nu iti poti scoate capul penisului la 14 ani, e de rauwinking ori ai o boala(fimoza, inseamna ca iti e lipita pielea care normal se decaloteaza de capul penisului si de asta scapi doar printr-o operatie chirurgicala) ori nu e dezvoltata bine, dar nu cred sa fie asta. eu sunt de varsta ta si nu am avut niciodata problema asta. si la 10 ani am putut sa-mi scot capul penisului. vorbeste cu parintii tai despre asta, ei stiu cel mai bine, sau du-te la medic.
In caz ca nu e dezvoltata bine, masturbeaza-te si pielea aceea se va dezlipi de cap, treptat. trage de ea mai tare chiar daca doare putin, sau cand faci baie, cand te speli cu sapun, atunci e momentu in care sa o belesti bine si sa tragi tare de ea happy

| ecstasy a răspuns:

Fa laba.

| RxTx a răspuns:

Astepata pana la 18 ani apoi poti incerca cu o femeie mai experimentata
stie ea ce trebuie facut

| smart22 a răspuns:

Mai bine vezit de treaba are timp sa ieasa nu te mai lua dupa prieteni tai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceea este asa zisa"ata" de care scapi la pirmul act sexual (dezvirginare) dar poti scapa de ea si prin masturbare(laba)happy

| Luminita2000 a răspuns:

Trage mai tare de el!