| Marial_3532 a întrebat:

Am 14 ani si imi place de un baiat de la alta clasa. Nu prea ma vad cu el decat in pauze, dar nu suntem foarte apropiati adica il cunosc de acum cativa ani si el cand eram in clasa a6a ma placea si eu nu-l placeam dar de la o vreme a inceput sa-mi placa foarte mult de el, el atunci cand e in preajma mea se uita destul de mult la mine dar pana ieri chiar credeam ca inca ma mai place dar acum am inceput sa am indoieli. Ce sa fac? Un sfat va rog

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| GyeBaek a răspuns:

Pai vorbeste cu el

| Marial_3532 explică:

Faza e ca eu cred ca inca ma mai place

cred asta dupa felul in care se comporta cand sunt prin preajma

| Marial_3532 explică:

A da si m -am interesat nu e cu nimenihappy

| aixan11 a răspuns:

Pune-ti-o cu el...