| AnNéVidoff a întrebat:

Am 14 ani si sunt cu o fata tot de 14 de 2 luni...am fost...
Pe 4 a fost aniversarea noastra...am uitat si pe de alta parte, fix la 23:58 am ranit-o...s-a suparat...m-a iertat si apoi cumva s-a despartit de mine...ideea e ca ea mi-a spus in seara aia ca de cand m-a cunoacut vroia sa fim cei mai buni prieteni...am reactionat urat si i-am spus:"A...si la un moment dat te-ai trezit cu mine pe cap nu?"
S-a suparat rau de tot...am plans si mi-am cerut iertare o zi si ceva... dupa, imi spune cam pe la un 6 ca vrea sa fim doar prieteni cumva...a zis ca ma iubeste si ca nu vrea sa ne mai ranim...dar mi-a zis ca nu vrea alt iubit si ma vrea doar pe mine si ne spunem iubitule si iubito si te iubesc si cand am intrebat-o ce sa fac daca vreau un sarut si sa o tin in brate si mi-a zis ca ma ia intr-un colt, ma saruta si se preface ca nimic nu s-a intamplat rolling on the floor))))))). Acum sunt in pom...
" Pai nu suntem impreuna...suntem prietenihappy iubitule...nu intelegi nmk laughing)...ma enervezi laughing)))"
Eu nu mai stiu...mai sunt sau cu ea? Ma poate rani si daca nu suntem impreuna...dar ne comportam ca si cum am fi...dar nu suntem rolling on the floor)))))))))...cred rolling on the floor)))))))...
Ce sa ii spun?
Mi-a zis ca intr-un fel sunt iubitul ei laughing)) si ca nu ne-am impacat...cica e ciudat laughing)))
Dar e chestia noastra laughing)))))
Nu mai inteleg nimic...si cand am vrut-o din nou iubita mea a zis ca ma poate iubi la fel de mult si asa si ca poate face tot ce am facut pana acum...rolling on the floor)))))))))) eu nu mai inteleg...m-a iertat si suntem fericiti si semi-impreuna? rolling on the floor)))))))))))))
Funda+vot!

Răspuns Câştigător
| SteinZer0 a răspuns:

Te termina psihologic.

9 răspunsuri:
| MiyakoSaki a răspuns:

Cred ca ar trebui sa-ti faci o iubita in adevaratul sens al cuvantului

| AdyAdeluş a răspuns:

Lool sa mor eu daca am inteles ceva. Si am descifrat eu chestii si mai si... WTF?! Deci suntem despartiti dar ne spunem iubi. Suntem despartiti dar ne sarutam. Ookk. E prima data cand aud asta. E un fel de hm. prieteni cu beneficii. Fata are tot 14 ani?! Wow... multa bafta pretenas. Intreab-o pe ea nu stiu.winking
Pentru mai multe intrebari astept mesaje in privat.winking

| Mussette a răspuns:

Ce copilarie...laughing
Continua asa, pana vei vedea ce vrea mai exact.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E doar o fată, mare lucru, mai sunt sute mai bune. Repetă-ți asta.

| Skilline2012 a răspuns:

Tu esti chiar prost, nu intelegi nimic din ce-ti spune fata. Nu meriti o prietena rolling on the floor Ori esti prea indragostit.

| AnNéVidoff explică:

Desi nu pare nimic eu nu dorm noaptea...imi dau lacrimile cand ma gandesc la cum o sa fie...la cum a fost...ce viata am :'((((((((((((((((((((((

| NewTerminator a răspuns:

Dude ai 14 ani, treci mai repede si fara resentimente la alta ca gasesti destule.
Mai asteapta 2 ani sa treci la urmatorul nivel si dupa pana la 28. Abia atunci sa stai sa plangi noaptea dupa una.

Ce ai? Esti prost? Sa te legi pe termen lung de una e ca si cum ai pleca la 9 de la un chef cu bautura si ***.
Ce ai vrea la varsta ta? Sansele sa dai pestr una mai dezghetata sunt aproate 0 daca nu 0. Stai cu una cu alta o luna doua si next.

| EvaDuarte a răspuns:

Există, deși nu pare așa, lucruri mai importante decât aceste jocuri care nu aduc niciun beneficiu. O relație nu se poate dezvolta normal decât între doi oameni maturi, lucru greu la 14 ani. Ia o pauză și pentru o perioadă gândește-te la tine, la cine ești, la ce vrei să faci, independent de ea. Rareori se întâmplă să ne găsim perechea pe viață de la această vârstă, și deși te gândești la viitorul cu ea și la cum nu vei putea trăi fără ea, gândește-te la cum vei fi la 20 de ani, la facultate si daca veți fi tot impreuna

| tzuticamiley a răspuns:

Nu trebuie sa pui suflet, esti baiat, ai 14 ani! Traieste-ti viata! Nu te vrea vine alta big grin
Te pup :*