| depeche a întrebat:

Salut TPU:Xhappy! Pai sa icep si eu asa cum >trebuie: Am ranit o super fata (sentimental vorbind) ea este o fire mai rebela asa mai rea dar cateodata si sensibilasad mentionez sunt pe clasa a 10-a nu`s eu destul de mare dar astea mi le intrecere pe toate...Deci totul a inceput Luni cand am avut ora de informatica eu eram cu inca 2 prieteni dupa care a venit un baiat si ia intrebat pe cei 2 prieteni ai mei daca acestei fete ii place de el( p. s: eu nu stiam ce a intrebat fiind ca nu fusesem atent) si cu neatentia mea. unul dintre prieteni mi-a spus" nu`i asa cataline?" si eu ca de obicei spun la toate intrebarile dalaughing apoi dupa am aflat care fusese intrebarea dupa ce a aflat si fata aceea s-a suparat ingrozitor pe mine si pe prietenii mei dar pe ei ia iertathappy Mentionez ca in aceea zi eram pe cale sa fim impreuna dar pentru ca s-a suparat s-a dus tot ei bine mi-am cerut mii de scuze dar neah... as vrea si eu un mik sfat daca se poate atat cer nu mari chestii romane si alte minunilaughing Multumesc!(fara distrusi cu smekerii in cap)

Răspuns Câştigător
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Ce aiurea. Vorbeste cu ea explica'i ca nu erai atent la ce a intrebat ala.Dar ea de ce s-a suparat asa? Poate chiar ii place de el de se agita atat.Mai cere'ti o data iertare si poate te iarta si poate ve'ti fi impreuna :X Mai da'te si tu pe langa ea vorbeste'i frumos.Si fata nu e rea. e doar ambitioasa si cam orgolioasa. si e foarte bine ca e asa happy Bafta

3 răspunsuri:
| xPitic a răspuns:

Buna! Cred ca fata s.a simtit ranita( intr.un fel) pentru ca poate ii e frica de o minciuna, sau cum se mai intampla de o chestie mai nasoala, aceea de a fi cu ea de plictiseala. Vorbeste-i si explica-i dar incearca sa fi sincer cu ea.Si daca e cum zici tu 'o super fata' nu o mai ranii si tin-o langa tine!

| crisxd a răspuns:

De acord cu 'Maddddddddda'. Gandeste-te logic, daca la o relatie de prietenie are atat orgoliu, imagineaza-ti daca ati fi impreuna si ai iubi-o, cat te-ar rani fazele astea pe care le-ar face.

| Maddddddddda a răspuns:

Inseamna ca e naspa fata... gaseste'ti alta b-)