| CodrynSuntEu a întrebat:

Salut.
Am 14 ani, si, va rog sa nu radeti, a intervenit o problema in legatura cu masturbarea mea... Eu ma masturbez odată pe zi sau odată la doua zile... Eu ejaculez extrem de repede, dar de ceva vreme am inceput sai dau drumul mai greu avand acelasi regim (adica odată pe zi sau odata la doua zile) poate cineva sa-mi spuna ce s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Cu timpul excitatia se diminueaza. Incepi sa te acomodezi sa aduni ceva experienta.Cu timpul durata va tot creste.

2 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Incearca s-o faci c-o fata sa vezi ca n-o sa mai dureze asa mult.

| Săltărețu a răspuns:

Te-ai maturizat! (dar nu comlet) laughing