| AndreiCosmin112 a întrebat:

Hei am si eu o problema.
Da sa nu radeti de mine.
Vreau sa va spun cand ma masturbez ejaculez foarte repede.
Si cand merg la curve imi dau foarte greu drumul.
De ce?
Va rog ajutati-ma, vb serios.
Dau funda

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca TU reprezinti ''O NOUA MINUNE A LUMII'' demn de a fi trecut in cartea recordurilor mondiale ''ABSURDE'' laughing

| doctorandus a răspuns:

Si care-i problema? Femeilor le place sa dureze contactul sexual. Prostituatelor nu le place, pentru ca time is money.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Mai taie macaroana ca ramane strachina faca coca.winking laughing laughing laughing

| b889max a răspuns:

Pai este posibil ca la curve sa nu îți placa femeia iar in baie sa îți placa prea tare filmul...