| cosmyn65 a întrebat:

Salut.Am 14 ani si vreau sa imi fac o prietena, la varsta mea cred e destul de normal, si nu stiu cum.Ma puteti ajuta cu niste sfaturi utile?

Răspuns Câştigător
| lollix13 a răspuns:

Pai daca ai o prietena cea mai buna draguta si iti place de ea incearca sai dai semne ca o placi poate iese ceva! succes.kiss

7 răspunsuri:
| Marynna a răspuns:

Parerea mea este ca nu trebuie sa iti propui sa ai o prietena la o anumita varsta.adica,daca e sa se intample, e bine, iar daca nu e, iar bine.Cu cat te agiti mai mult sa iti gasesti o prietena, cu atat iti va fi mai greu.Vei vedea ca daca te relaxezi, o sa iti gasesti o prietenawinking

| andradat a răspuns:

Asta e deja varsta in care incep baietii sa fie mai smecherasi sa se bage cu fetele in seama laughing Of of fiecare are inceputul lui

| Andru1996 a răspuns:

Iti zic eu:
1)vezi fata care iti place
2)apropriete de anturajul ei si bagate in seama cu ea vorbiti
3)cerei ei pers nr de tel si adresa de mess
4)contacteazo pe mess sau la telefon
5)vorbeste cu ea depsre ce vrea sa auda si lucruri pe care le aveti in comun
6)invit-o la o cofetarie ceva sau in parc undeva unde sa fiti doar voi doi
7)vorbeste cu ea si fa-o sa rada
8)spune-i ca iti place de ea si spune-i ceva de genu:"vrei sa fii cu mine? m; ai vrajit de cand te'am vazut " etc etc
FUNDA! mult succes

| andrei a răspuns:

Fi liber cat mai potiii

| angello17 a răspuns:

Moama acei ani... pfff big grin ce libertate... laughing

| SexyGirl4You a răspuns:

Oricum incearca sa nu pari disperatlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba eu nu te pot ajuta si eu caut pe cineva care sa imi fie alaturi