| valentindeyan4you a întrebat:

Salut am 15 ani, Baiat, Am cateva cosuri pe fata laughing Si am si eu 2 intrebari big grin
-Este Normal sa te masturbezi?
-Masturbarea influenteaza aparitia cosurilor?(am inteles ca daca faci sex scapi de elebig grin )

Răspuns Câştigător
| ComatoseWine a răspuns:

Este posibil dar nu cred ca exista studii in legatura cu asta din cate stiulaughing. Cosurile apar din motive variate, poate si de la hormoni.Deci pana la urma nu stiurolling on the floor. Masturbarea este cat se poate de normala, deci nu iti face griji in legatura cu asta! Iti recomand o crema daca vrei.Am fost internat in spital si acolo mi-au aparut niste cosuri :-s de la apa nu stiu thinking Si mi-a dat un medic crema asta care e speciala pentru cosuri si se gaseste doar in farmacii.Eu nu mai cosurile alea.Sunt multumit dar rezultatul nu apare dupa prima aplicare asa cum zic unele creme de 2 banilaughing. Citeste prospectul! Daca te intereseaza lasa un mesaj ceva.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E ceva comun in ziua de azi, dar nu e bine sa te masturbezi des. Deaia iti ies cosuri ca ii dai zilnic, mai lasa din activitate si trec cosurile. Treaba ca sexul ajuta sa scapi de cosuri nu cred ca e adevarat.

| Emazio a răspuns:

Masturbare nu influenteaza cosurilewinking, poti sa faci cat vrei

| Kinezuu a răspuns:

Frate iti dau un sfat lasa masturbarea ca nu e buna cu toate ca te inteleg dar asculta-ma cosurile iti apar pentru ca esti la varsta maturizarii.Nu are nic O LEGATURA APARATIA COSURILOR CU MASTURBATU. SFATU MEU ESTE SA O LASI MAI MOALE MAI BINE SA NU O MAI FACI DELOC PENTRU CA TE VA AFECTA IN CE SENS, vei avea probleme erectile, vei ajunge sa ai o ejaculare precoce si multe alte chestii deci asculta-ma pe mine cautati o relatie si fa sex ca ala e cel mai bun si sanatos, uite eu nu am avu noroc de nici o relatie si am ajung sa ma masturbez mai tot timpu asta din cauza ca nu am avut niciodata o prietena.ASCULTA-MA PE MINE CA STIU CE ZIC AM 19 ANI

| valentindeyan4you explică:

Orcum de masuturbat.cred ca odata pe saptamanalaughing
as vrea sa aud sfatul unui medic