| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am 15 ani si am un penis de 16.5 cm (nu stiu daca e mic sau mare pentru varsta mea) si vreau sa stiu daca e adevarat ca va creste pana la 25 de ani sau daca o sa mai creasca.

Răspuns Câştigător
| cristi10grei a răspuns:

Coane stiu că o să mă înjure mulți alți o să mă critice ce o să spun acum că mă laud si etc. În fine. fi atent eu am 29 de ani la vârsta de 15 ani penisu meu avea 19 cm la vârsta de 24 de ani penisu meu avea 21 cm acum la 30 de ani il am de 24 cm ..stiu ca mulți nu crede dar prea putin ma intereseaza. Eu îți spun doar tie așa stai liniștit că creste

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Penisul creste doar pana la 16 ani, asa spun toate statisticile medicale.
A se evita confuzia cu cresterea in inaltime la baieti, care se poate incheia la 18-20 de ani.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Hai sa zicem ca pana pe la 18 poate o sa mai creasca.

| Emilian65 a răspuns:

Penisul tau va mai creste pana la 18-20 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nop, creșterea definitiva e până la 16 ani și e determinat de ADN tatălui tău. Mulțumește te cu ce ai alții au jumate cat ai tu. Cu un astfel de penis poți satisface orice femeie, mai puțin pe ioneasca care numai 20 cm are în cap și încă o tipă de pe aici nu ii dau numele descendentele lui Maria Tereza.

| Dana2103 a răspuns:

Nu creste pana la varsta aia, doar in adolescenta

| mateisexxxxxxxxxnebunesc a răspuns:

Suge sufletul, suge sufletul din mine
E femeia ta, se vede ca nu-ti convine
M-am jucat cu ea, am trimis-o iar la tine
Dala dumla dumla da si ma simt atat de bine
Suge sufletul, suge sufletul din mine
E femeia ta, se vede ca nu-ti convine
M-am jucat cu ea, am trimis-o iar la tine
Dala dumla dumla da si ma simt atat de bine