| EdiShadow a întrebat:

Pana la ce varsta creste penisul? Care este media unui penis? Iar voi fetelor, partenerii vostrii ce marime aveau in pantaloni ( si ce varsta?)? Ati fost satisfacute? Cum trebuie sa fie, la ce pretentii va asteptati? ( stiu ca suna prostesc, dar vreau raspunsuri, mai ales de la fete, femei)

12 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

De acord cu ingerinfrant.Calitatea e tot ce contează.

| RAY a răspuns:

Anatomic penisul creste pana ls sfarsitul pubertati

clitosrisul este cel care cauzeaza orgasm prin sex oral

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Si crezi ca marimea conteaza mai Edi?
Calitatea, lasa marimea.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti trebuie, obraz de scoarta, picioare de cal, si pantec de iapa, iar penisul poate sa fie cat o fi daca stii si poti face ceva cu el.nu prea conteaza. cele care spun ca da sant nesatule adica narcisiste ori c...e.

| Gekkō a răspuns:

Edi, tu nu trebuie sa te compari cu altii, pentru ca tu esti TU, nu esti altii, si oricum nu ti-o poti schimba, orice ar fi.
Nu prea conteaza varsta, sa stii, altii o au mai mica, altii mai mare, altii mai groasa si unii mai subtire, altii sunt circumcisi, unii nu. Deci, tu esti tu, si gata, nu?
Nu trebuie sa fii inhibat, daca o sa ai o fata, o sa te placa indiferent cum esti, ca o ai mica, sau ca o ai ditamai calul, nu?
Bafta frate!

| EdiShadow explică (pentru Gekkō):

Stai linistit, am avut pana acum doua aventuri nu am avut treaba, nu s`au legat de gogu ca n`ar fi bun, dar vreau sa aud fetele marimea potrivita pentru ele. UN tabel laughing

| Gekkō a răspuns (pentru EdiShadow):

Da mai, un tabel laughing E bine mai happy

| KoaLaBoY a răspuns:

Pai penisul creste pana la varsta de 20-22 de ani, se opreste odata cu cresterea corpului.Restul e complet inutil, tu esti tu nu trebuie sa te intereseze de restul.
Si apropos media unuia matur este de 15-30 cm

| Pitagora a răspuns:

Nu toate pl sunt la fel plus ca unei fete nu-i pasa de marime, important e sa stii so folosesti

| h4mh4m a răspuns:

Salut e demonstrate stintific ca penisul creste pana cand mori, si ce-a mai mare masura o are la batranete cand atarna, laughing asa ca... aaa daca vrei sa o ai mare trebuie sa nu fumezi sa ai o buna circulatie a sangelui si exista anumite masaje prin care fortezi marirea vaselor de sange happy

| agent001subacoperire a răspuns:

Frateloo sa ai Cel putin mai groasa si 12 cm e Foarte bine
O fata vrea Grosime big grin
Lungime mai putina ca poti so spargi (sa-i spargi intestinele ) Un vagin este de 12 14 cm unele cazuri care sunt mai adanci! bafta

| agent001subacoperire a răspuns (pentru agent001subacoperire):

In principiu O doare daca depasesty o Lungime ma mare decat vaginul ei!