| alysefu a întrebat:

am 15 ani si simt nevoia de a face sex, ce sa fac? eu m-am mutat in italia acum un an am facut scoala iau acum o luna am schimbat orasul acum nu am prietena si simt ca vreau sa fac sex... ce sa fac? va rog dati-mi un sfat. Recunosc ca ma masturbez acum am lasat-o mai moale dar m-am saturat de senzatia aceasta! Va rog ajutati-ma cu un sfat, multiumesc!

Răspuns Câştigător
| ioooooooooo a răspuns:

Deci inprimul rand, ala care nu se masturbeaza nu-i barbat
in al doilea rand trebuie sa o convingi pe prietena ta
sa te ajute in aceasta privinta da pentru asta trebuie sa fi cat mai apropiat de ea!

8 răspunsuri:
| zizibela a răspuns:

Exista fete care fac de la prima intalnire! insa ai nevoie de mare protectie!

| FataTPUpunctRo a răspuns:

Esti disperatawinking

| zizibela a răspuns:

E baiat

| xNirvana a răspuns:

Mii se pare funny intrebarea big grin.Desi, e ceva destul de normal pentru unii.Eu zic sa-ti stapanesti dorinta asta si sa-ti cauti o prietena sau :l :fetele de pe centura" inca isi fac trebuie xD

| NUdrogurilor a răspuns:

Ai 15 ani si simti nevoia de sex?
la 30 si ceva de ce o sa mai simti nevoie?
In plus cum sa simti nevoia de ceva ce nu ai facut? nu e firesc pentru ca nu stii cum e
La 15 ani trebuie sa ai alte prioritati.
Acum sunt suficientu saruturile si atat.
Sfatul meu este sa incerci sa uiti de ideile astea preconcepute, acum e o perioada critica cand sunt multe tentatii dar trebuie sa treci peste ele.Traieste-ti fiecare perioada a vietii asa cum trebuie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man sunte fete care o fac pe bani sau daca nu sunt unele cum ai dat ochii cu ele poc sbang hop.

| mygirl_the_best a răspuns:

Si eu stau in Italia si sunt fata dar eu nu m-am plans de asa ceva si am 15 ani si sunt virgina se pare ca inca nu-i varsta potrivita dk nu-ti cauti o prietena care sa te placa si sa fie de aord ca decizia

| alysefu explică:

Fluturas nu am spus neaparat ca vreau sa o fac am spus ca asta simt imi cere corpul nu stiu cum sa va zic... oricum restul msc pentru raspunsuri si... thevamptre nu te primesc de la varsta asta xD