| alysefu a întrebat:

am 15 ani si simt nevoia de a face sex, ce sa fac? eu m-am mutat in italia acum un an am facut scoala iau acum o luna am schimbat orasul acum nu am prietena si simt ca vreau sa fac sex... ce sa fac? va rog dati-mi un sfat. Recunosc ca ma masturbez acum am lasat-o mai moale dar m-am saturat de senzatia aceasta! Va rog ajutati-ma cu un sfat, multiumesc!

Răspuns Câştigător
| ioooooooooo a răspuns:

Deci inprimul rand, ala care nu se masturbeaza nu-i barbat
in al doilea rand trebuie sa o convingi pe prietena ta
sa te ajute in aceasta privinta da pentru asta trebuie sa fi cat mai apropiat de ea!

8 răspunsuri:
| zizibela a răspuns:

Exista fete care fac de la prima intalnire! insa ai nevoie de mare protectie!

| zizibela a răspuns:

E baiat

| FataTPUpunctRo a răspuns:

Esti disperatawinking

| mygirl_the_best a răspuns:

Si eu stau in Italia si sunt fata dar eu nu m-am plans de asa ceva si am 15 ani si sunt virgina se pare ca inca nu-i varsta potrivita dk nu-ti cauti o prietena care sa te placa si sa fie de aord ca decizia

| NUdrogurilor a răspuns:

Ai 15 ani si simti nevoia de sex?
la 30 si ceva de ce o sa mai simti nevoie?
In plus cum sa simti nevoia de ceva ce nu ai facut? nu e firesc pentru ca nu stii cum e
La 15 ani trebuie sa ai alte prioritati.
Acum sunt suficientu saruturile si atat.
Sfatul meu este sa incerci sa uiti de ideile astea preconcepute, acum e o perioada critica cand sunt multe tentatii dar trebuie sa treci peste ele.Traieste-ti fiecare perioada a vietii asa cum trebuie.

| xNirvana a răspuns:

Mii se pare funny intrebarea big grin.Desi, e ceva destul de normal pentru unii.Eu zic sa-ti stapanesti dorinta asta si sa-ti cauti o prietena sau :l :fetele de pe centura" inca isi fac trebuie xD

| alysefu explică:

Fluturas nu am spus neaparat ca vreau sa o fac am spus ca asta simt imi cere corpul nu stiu cum sa va zic... oricum restul msc pentru raspunsuri si... thevamptre nu te primesc de la varsta asta xD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man sunte fete care o fac pe bani sau daca nu sunt unele cum ai dat ochii cu ele poc sbang hop.