| claudiu_9632 a întrebat:

Sall. dati-mi si mie un sfat. eu fac dragoste cu prietena si de 7/8 ori pe zi. deci nu o fac numaa asa sa fie facut o fac ca simt nevoia si de multe ori dupa 7/8 ori simt nevoia sa ma si masturbez de unu singur. oare de ce se intampla chestia asta? m-am gandit ca nu ma satisface fata destul dar am incercat cu alta si tot asa se intampla. funda+ vot

Răspuns Câştigător
| Acaikus a răspuns:

Pai de asta m-am si mirat si eu cand am vazut 7/8 ori pe zi :O orkm bvwinking dar chestia e ca nu e recomandat deoarece cum ai sp si u iti vine sa te masturbezi din cauza ca dupa ce o faci asa mult vrei si mai mult in continuare si nu te-ai mai opri aici nu poti fake decat sa te abtii de la sex adica s-o faci d mai putine ori d 2 3 ori hai 4 max sa zicem ca dupa aia iar o sa ai senzatia cu masturbatu sper ca te-am ajutat funda?big grin

9 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Esti nesatul, dupa ce te masturbezi, mai simti nevoia sa o faci din nou?

| 4l3x a răspuns:

Fac pariu ca intrebarea e pusa la misto laughinglaughing bai du'te, faci sex de 8 ori p zi si t mai si masturbezi? laughing superman frate oh go on laughing

| remus a răspuns:

Fericitu-le, cred ca esti robot, asemenea performante sunt demne de cartea recordurilor, lasa prietena ta sa se pronunte, lauda de sine...

| kurinkita a răspuns:

Prietena ta stie ca tu cauti fete pentru sex chat pe TPU? Asa ca lasa impresiile de pustiulica fara de puf acolo jos si treci inapoi la prietena ta Manuela sau Emanuela si continua...

| regele1 a răspuns:

Inseamna ca esti pervers (sau mincinos), iti recomand un psiholog.

Răspuns utilizator avertizat
| Cazzoz a răspuns:

Clar prietena ta e stanga si cu dreapta te masturbezihappy

| claudiu_9632 explică:

Nu e nici o vrajeala cum spuneti voi! vb serioswinking

| Andrei17 a răspuns:

Ori esti bolnav psihic (obsedat sexual), ori esti bolnav psihic (mitoman) si ne minti. Sper ca intuiesti sfatul meu.