| Mytrea_Gaby_1998 a întrebat:

Salut,am 15 ani si sunt virgin de ce atunci cand "belesc" penisul ( scuzați mi expresia ) si ating capul penisului mă jeneaza...sunt virgin inca
De ce ma jeneaza? Daca ma puteți ajuta va rog,

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca piele foarte fina care acopera glandul este extrem de sensibil la atingere din cauza faptului ca are inglobat in masa sa un numar foarte mare se senzori cu rolul de a crea placere si satisfactie in timpul intretinerii sexului. Cu timpiul sensibilitatea extrema va scadea, se va atenua mai ales dupa ce iti vei incepe viata sexuala. Multa sanatate!

1 răspuns:
| Mytrea_Gaby_1998 explică (pentru corbulalbrosu):

Mulțumesc apreciez foarte mult