| mihai29053067 a întrebat:

Salut, am 12 si cand imi belesc penisul si vreau sa ating capul ma doare.
Ps ma masturbez, dau funda.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

La varsta ta pielea foarte fina care acopera glandul (capul penisului) este inca extrem de sensibila la orice atingere, in momentul in care preputiul (pielea mobila care il acopera) este retras si glandul iese la iveala. In timp aceasta sensibilitate va scadea constant incat dupa o anumta perioada de timp va dispare complet. Asta bineinteles ca se produce in cazul in care in momentul in care te masturbezi, iti vei atinge glandul cu degetele. De asemenea incerca sa il mentii decalotat pe cat este posibil bineinteles in momentul cand termimi si tragi la loc lenjeria intima. Multa sanatate!

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Așa e la început.

| ywar a răspuns:

Pai pielea de pe morcov la 12 ani nu e tabacita. Te ustura, te doare. Mai astepata si tu 6-7 ani si nu o sa te mai deranjeze.

| eugeniu2020 a răspuns:

Mai asteapta 6 ani sau unge-o cu ulei de masline si va trece durerea

| xBiboCup a răspuns:

Trebuie sa dai cu sampon pe cap