| Dragos636 a întrebat:

Am 16 ani si am o intrebare cam ciudata. Mie imi place de verisoara mea, ea este clasa a 8-a. Dar nu stiu cum sa fac, daca ii zic s-ar putea sa am probleme sau sa inteleaga si sa fie de acord, dar daca nu ii spun ma va macina gandul acesta.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Baga-ti mintile in cap.Sunt fete destule.

| 愛日本 a răspuns:

E verisoara ta... vrei incest?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci e verisoara ta... Nu e prea ok...dar na daca tot vrei incearca asta: spune-i direct ca o placi si vezi cum va reactiona spune-i bland ca o placi si ca e draguta etc daca va reactiona de genu: si eu te plac bine daca nu spune-i: haha stai calma a fost doar o gluma si cauta-ti pe altcineva. Succes