| HelpBoy a întrebat:

Salut am 16 ani si anul trecut s-a mutat o fata langa mine de care imi place si pana acum nu am avut curajul sa-i zic intre timp am mai stat cu fete dar nu am putut sa o uit trebuie sa mentionez ca ea numai vara vine aici ca ea sta in belgia cand vine vara sta de vorba cu mine si vrea sa ramnem numai singuri? ce credeti ma place?

Răspuns Câştigător
| vlaaddd a răspuns:

Daca vrea sa ramaneti singuri, categoric te place :*

Traieste clipa.

4 răspunsuri:
| ♥•♫raluks♫•♥ a răspuns:

Pai vorbeste mai mult cu ea, fa'i complimente, flirteaza putin si vezi cum reactzioneaza si atunci iti vei da seama sigur daca te place sau nu... fa u primul pas. n'ai nimic de pierdut
succes!happy

| cezy9693 a răspuns:

Pai u esti baiatul ar trebui sai spui tu ce simti si daca vrea sa ramaneti singuri poate vrea mai mult decat o prietenie simpla cu u... spune-i adevarul, pana la urma incercarea moarta nare

| cezy9693 a răspuns:

Pai u esti baiatul u fa primul pas doar nu te ast de la ia sa vina sati sp ca te place si sati ciara prietenialaughingspune-i adevarul daca nu te place macar nu vei fi cu gandul ca nai incercat macar...mult noroc!

| Gaviota a răspuns:

Cu siguranta