| Albert9928 a întrebat:

Salut, am 16 ani si azi peafara cu fata care imi cam place. Era cu verisoarasa si cam nu prea am avut loc sa ma dau la ea, rețin ca i-am pus mânuță la fund si a început sa zâmbească si sa Rada cu toate ca si ea mi-a dat peste capul de jos.

6 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Daca e si ea analfabeta, va potriviti, daca nu, cauta alta

| corbulalbrosu a răspuns:

Este interesat de tine si te-a acceptat. Este dispusa sa accepte anumite "nebunii"dar pentru asta va trebui sa cadeti de comun acord sa iesiti la plimbari doar in doi. Faptul ca te-a pupat denota ca te place cu adevarat si poti fi convins ca ceea ce e mai placut va urma cat de curand, deoarece asta doreste si ea de fapt.Succes.

| SkyPilot a răspuns:

Daca va tineti de ghidusii, esti pe drumul cel bun. Invit-o numai pe ea si probabil ca ii vei putea face mai multe happy

| Albert9928 explică:

Salut, am 16 ani si azi peafara cu fata care imi cam place. Era cu verisoarasa si cam nu prea am avut loc sa ma dau la ea, rețin ca i-am pus mânuță la fund si a început sa zâmbească si sa Rada cu toate ca si ea mi-a dat peste capul de jos.

| Albert9928 explică:

Când le-am condus pana la colțul casei verisoarasa a plecat înainte si fata care imi place a rămas sa ma pupe pe obraz, eu mai tupeist am pupat-o pe obraz si am dat sa o pup pe bot laughing si s-a retras si a început sa rada si s-a retras înapoi si mi-a spus ca te țin eu minte râzând. Ce naiba să mai înțeleg ca nu știu laughing ajutați-mă si pe mine cu niște sfaturi. Mulțumesc!

| SkyPilot a răspuns (pentru Albert9928):

Se joca, te intarata. Invit-o numai in doi, cu verisoara care poate povesti in familia ei nu faci nimic.