| coadadematura a întrebat:

Salut,am 16 ani si sunt virgin. In filmele porno am vazut ca femeile pot avea si ele orgasm si in momentul orgasmului le iese din vagin un lichid. Ce este acel lichid? Toate femeile pot avea orgasm?

Răspuns Câştigător
| SG1995 a răspuns:

Lichidul acela este o combinație între sucuri sexuale și urină. Acum nu știu dacă tu faci referire la squirt când sare în jeturi, sau doar curge. Ideea e că când sare în jeturi e urină amestecată cu diverse lichide vaginale care au rol de lubrifriere. Ce înseamnă asta? Că dacă femeia e excitată și în lipsa orgasmului acel lichid o să apară.
Cât despre orgasm, acesta toate femeile au potențialul de al avea, dar nu toate îl și au, depinde.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ulei de pește.

| corbulalbrosu a răspuns:

Unele femei ajung sa aiba orgasm, altele nu ajung la acea satisfactie suprema niciodata in viata lor. Depinde pur si simplu de nivelul libidoului fiecarei femei. Din vagin se poate scurge lichidul de lubrifiere in amestec cu leucoreea in cazurile in care femeia ajunge sa simta placerea si satisfactia sexului bine efectuat. Sanatate!

| ALEXICAmarketing a răspuns:

Umezeala interioara happy

| Bibio22maria200500000 a răspuns:

Umezeala, dar care este problema vrei să te dezvirginezi?