| LordJumbaa a întrebat:

Salut.Am 16 ani,sunt baiat,si se pare ca am ajuns la concluzia ca nu prea imi plac fetele,insa NICI BAIETII (nu sunt gay big grin).Nu am avut niciodata o prietena (oricum sunt timid,si nu am tupeu sa vorbesc cu fetele)...,, WTF IS THAT? AVETI VRO IDEE CE E CU MINE? DAU FUNDA CELUI MAI BUN RASPUNS.

Răspuns Câştigător
| ExoVictor a răspuns:

Deci:
1.Ce faci tot timpul?
2. Faci iesiri dese cu prieteni?
3.Iti petrecei timpul la calculator?
Raspunde`ti la intrebarile astea si apoi da`ti seama unde ai gresit, incearca sa gasesti o persoana ca e fata sau baiat de preferat fata socializeaza cu ea mult si spune`i ce ai in cap si daca vei vorbi toate chestiile cu ea te vei obisnui sa discuti si cu fetele si dezlipeste`te de statul in casa

16 răspunsuri:
| Memecy a răspuns:

"zambeste maine va fi mai rau" lasa ca a veni si aia care ti-a suci mintile de nu vei mai sti de tine.
Doamne ce a mai rade de tine saraca.
Lasa ca ai timp sa te frigi.
Intre timp bucura-te esti tanar happy

| PolishJew a răspuns (pentru Memecy):

Prima de la mine o stii laughing)

| Memecy a răspuns (pentru PolishJew):

De aia am si pus ghilimelele de rigoarewinking

| PolishJew a răspuns (pentru Memecy):

XD happy

| Azµre a răspuns:

Ești tâmpit... ieși din casă, socializează mai mult, aia e cu tine! Nu ești gay stai liniștit, ești izolat de lume! aia e problema.

| LordJumbaa explică (pentru Azµre):

Puteai formula mai frumos raspunsul (nu trebuie' sa jignesti neaparat.)... oricum stai lin, nici nu ma gandeam ca sunt gay.

| Azµre a răspuns (pentru LordJumbaa):

Trezește-te la realitate copile ai 16 ani, fete vor fi multe de acum încolo, că nu suporți tu femeile e altceva, ești misogin. Da la urma urmei tot la o femeie în brațe vei ajunge. So chill out!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai nimica ma. Stai chill. O sa-ti vina chefu`sa vorbescu cu vreo fata cand scapi de timiditate, adica cand mai cresti!

| Arkhasas a răspuns:

Dacă preferi laba şi să joci metin2 în loc să ieşi afară şi să stai de vorbă cu fetele, e şi normal. N-o să scapi niciodată de timiditate în felul ăsta.

| LordJumbaa explică (pentru Arkhasas):

Si ce *** are treaba timiditatea cu faptul ca de la o vreme a inceput sa nu prea imi mai placa fetele? O.o

| LordCroft a răspuns:

Stai ma sa mai cresti... sa umblii mort de beat prin cluburi si discoteci si o sa dezvolti tu o dragoste pentru femeiwinking laughing

| LordCroft a răspuns:

Tu probabil inca esti in faza aia in care iti este bine asa cum esti si nu ai nevoie de nimic

Răspuns utilizator avertizat
| Mytsaa a răspuns:

Pai problema nu e ca nu iti plac feteletongue Problema e ca esti timid, atata tottongue
O sa-ti treaca

| Hakki a răspuns:

Exact in aceiasi situatie am fost si eu. Pana la urma mi-am luat inima in dintii, si am reusit sa nu mai fiu timid, incearca si tu sa-tii iei inima in dinti, pana la urma ce tii se poate intampla?