| anonim_4396 a întrebat:

Am 17 ani si de 3 luni mi am ras părul pubian inclusiv cel de pe testicule.De atunci am niste mancarime îngrozitoare pe testicule ca niste înțepături de ace (după 3 luni) ma deranjează foarte tare cand merg! Ce imi recomandați sa fac dacă se poate fara medic!

8 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

O cremă de tip after-shave, deoarece te-ai iritat. Îți recomand ca dată viitoarea când de razi să folosești și săpun, șampon sau cremă de ras, deoarece pubisului tău e mai sensibil.

| ywar a răspuns:

Nu inteleg de ce va radeti? Eu nu spun ca trebuie sa fie tufis, dar exagerati. Nu sunteti femei. E adevarat, tu esti inca un copil, dar trebuie sa inveti ca un adult barbat trebuie sa-si pastreze masculinitatea.

| Sofer a răspuns:

Data viitoare sa nu te mai razi cu lame! Foloseste o masina de tuns electrica si nu mai probleme de genul. Nici eu nu suport lamele.

| Lajsvdufbvf a răspuns (pentru ywar):

Stiu asta! Din prostia mea ce sa fac altădată nici nu o mai fac

| PrintesaGumitaa a răspuns (pentru ywar):

Poti fi masculin si prin alte moduri nu doar daca nu iti razi parul din diferite zone.

| Lajsvdufbvf a răspuns (pentru ywar):

Stiu asta! prostia mea nu o mai fac

| raducul122222 a răspuns:

Mai fa asta si in urmatoarea viata pentru ca merita!

| corbulalbrosu a răspuns:

Data viitoare sa folosesti o masina electrica de tuns parul sau un trimer. Probabil ca aceasta patanie iti va servi ca invatatura de minte si vei analiza mai atent daca chiar merita se arati precum un gay sau un fetincau. laughing Sanatate!