| Skate_Gaby_1999 a întrebat:

Salut, am 17 ani si inca nu am o prietena, mi-ati putea da niste sfaturi pentru a relationa cu o fata sau ceva? sunt mai timid

7 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Spune-i ca ai accepta-o si daca ar avea SIDA, le da pe toate pe spate

| Skate_Gaby_1999 explică (pentru whatevernvm):

E buna asta mersi laughing

| whatevernvm a răspuns (pentru Skate_Gaby_1999):

Cpl, cpl

| UnBroken2016 a răspuns (pentru whatevernvm):

Te-am subestimat rau pe tine rolling on the floor)

| whatevernvm a răspuns (pentru UnBroken2016):

De ce?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Alt catelus care NU este in stare sa puna o fata la respect du-te invit-o in oras pipaio si faceti sex ce venus e asa de greu

| UnBroken2016 a răspuns:

Fara suparare. Cumpara o pereche de *** si bagate in seama cu fetele pe care le vezi pe strada, liceu si mai stiu eu unde. Nu le mai ridica in slavi ca sunt si ele oameni ca tine nu Papa. Cand ai sa poti vorbi cu ele fara probleme o sa ai si o prietena. Asta daca nu esti cocalar, idiot si mai stiu eu ce. Nu, stai. Ca si aia au thinking. Uita ultima parte.