| Cocomelon10 a întrebat:

Salut, am 17 ani si pielea penisului meu este pur si simplu lipită de cap in partea dreapta. Tin sa mentionez ca am avut interventie chirurgicală pentru fimoza pe la 8 ani.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la un consult medical la UROLOG si el iti va spune ce este de facut in cazul tau!
Sanatate multa!

| Emilian65 a răspuns:

Consulta din nou un medic urolog si vezi ce ai de facut in continuare referitor la fimoza avuta.

| amogusfinder69420 a răspuns:

Mai fwte si tu ceva si o sa iasa si capul la iveala barosane