| Andrei4k33 a întrebat:

Am 17 ani si recent am cunoscut la mare o tipă, o bulgaroaica de 16 ani. Se vedea clar după prima zi ca ne placem unul pe altul așa că i-am lăsat un bilet in fata usii cu instagramul meu si am început să vorbim și să ne vedem in seara respectiva pe plaja. Ne-am văzut, tipa mirosea beton, am băgat o vrajeala, am luat-o de mână iar mai apoi după câteva schimburi de replici ne-am sărutat, totul s-a întâmplat atât de repede, pentru mine era o noutate. Zilele următoare ne-am întâlnit și la fel ne-am sarutat, ne-am tachinat, atingeri, tot felul, tipa super bună, undeva la 8000 de urmaritori pe insta si bogata. Recent am plecat de la mare si a trebuit să ne luăm la revedere. Amândoi eram super triști și am continut sa vorbim pe mesaje, discutăm zilnic si mereu imi spune ca ii este dor de mine și va veni cândva în România. Eu unul nu prea am răbdare să o astept, am sentimente pentru ea si mi-aș dori să o mai văd încă o dată până începe școala, dar nu stiu cum sa fac. Amândoi suntem minori, eu nu pot trece granița fără un părinte sau așa și ea la fel. Ma tot gandesc la o soluție dar nu mi-pot da seama deloc. În cazul în care m-ați putea ajuta cu un sfat sau cu ceva, o idee m-as bucura tare mult. Mulțumesc

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mai ai un an, vei avea 18.

| cristimihailov a răspuns:

Stai ca tu esti ala cu fetishul... trollica