| ManuelReky a întrebat:

SaluthappyAm 17 ani si vreau sa stiu cat de tare doare prima data cand faci sex.Am inteles ca doare si la urmatoarele, cateva, partide. Daca puteti sa-mi ziceti cat o sa tina acea durere ar fi super.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu e vorba de cat de tare doare,ci de neobisnuitul durerii.
E o durere pe care n-ai mai incercat-o si,intotdeauna,te surprinde,mai ales ca nu ai deprinderea sa te aperi in zona respectiva!
Pot,insa,sa-ti spun ca durerea nu apare intotdeauna,mai ales cand inlaturi orice sursa de stres si preludiul te aduce in starea sa-ti doresti foarte mult sa se intample ceea ce ar urma.
Graba,nepriceperea,stresul, teama de nou, trebuiesc inlaturate.Nu numai corpul tau participa la acest act, ci si mintea ta, vei vedea.Si,de multe ori,ea trebuie linistita prima,abia atunci corpul va avea mai putin de suferit.
Ca sa stii cand esti gata pentru pasul asta, in primul rand, nu trebuie sa-ti fie teama.
Sper ca ai inteles.
Mult noroc!

5 răspunsuri:
| briosicabriosel a răspuns:

Buna Manuel. Durerea asta depide de organismul fiecaruia sunt persoane care pur si simplu nu simt, sunt persoane care simt si nu le curge sange sau ii doare, sunt persoane la care aceea "ata " nu se va rupe, daca vrei sa scapi repede de virginitate nu folosi prezervativ (dar incerca sa nu iti dai drumul in ea si dupa 5 minute puneti un prezervativ ), vorbeste cu partenera ta si intreab-o cand trebuie sa ii vina ciclul menstrual inainte cu 7 zile si dupa cu 7 zile nu este bine, pentru ca riscati, sa aveti un bebe, partidele urmatoare nu va mai durea, dar nu uitati niciodata sa folositi prezervativul sa nu o dati in... bebe sper sa te fi ajutat...

| cHoCollaTeFllory a răspuns:

Depinde de organismul fiecaruia...Se poate ca pe o persoana sa o doar ff tare. iar pe alta deloc. Dar, gandeste-te doar la placeresmug

| RxTx a răspuns:

Nu fi fraier! mergi la un medic la un spital cu 100 ron
afla si tu unde se fac operatii de fimoza
asta te ansesteziaza cu un spray
nu anestezie totala
ci doar acolo pe cativa cm
si taie cu un bisturiu ce e de taiat
iti da el cu bioxidteracot spray
si gata nu te mai doare de loc

alt fel nu o sa poti si o sa te doara si o sa iti curga sange
asa la spital te rezova in 5 minute si pana seara si uiti ca ai avut vreo problema
de cat sa te duci la femeie si sa te faci de ras

mai bine te duci direct pregatit sa nu te mai doara

SAU FA SI TU NISTE MII DE EURO
DA ANUNT PE NET
VAND VIRGINITATE CER 1000 EURO

gasesti o femeie de 27 ani cu bani si gata te-ai facut si cu cetatenie Gemana
pe urma ai drept de munca in spatiul Senghen

| briosicabriosel a răspuns (pentru RxTx):

Mai omule tu judeci :laughing))? deci nu pot sa cred, cand iti pierzi virginitatea trebuie sa fie un moment frumos, un moment pe care sa nu il uiti, sincer ma depaseste mentalitatea ta. e de tot c****ul

| RxTx a răspuns:

Intereseaza-te la farmacii de metode contraceptive, eu sunt impotriva prezervativelor, asa ca exista un mic supozitor care se baga in vagin cu 5 minute inainte de partida se topeste acolo si gata poti ejacula in ea, pentru un plus de siguranta poate sa ia niste pastilute contraceptive costa vreo 60 ron o cutie se ia cate una pe zi si ii ajung timp de 1 luna
timp in care puteti face dragoste cat doriti

daca totusi s-a intamplat sa ejaculezi in ea fara prezervativ exista "pastila de a doua zi '
asa se numeste stiu farmacistele
le explici ca ai ejacutat in ea nu ca ai de gand de acum inaitne
si iti dau o pastiluta costa vreo 50 ron maxim si gata scapati de stresuri

DAR NU E NIMIC RAU SA FACETI ACUM REPEDE UN BEBE
Pentru ca daca va mai mariti o sa va dati seama ca este extraordinar de greu sa va castoriti
asa acum o sa luati ceva bataie
dar o sa va ajute parintii vostri sa il cresteti
alt fel o sa va chinuiti voi
poate va si cumapara apartament