| Gogoasa24 a întrebat:

Salut, am 18 ani, 1.75 sau 1.80m si am 93 de kg. Daca am sa ajung la 70-75 de kg o sa am penisul mai mare? E mic si din cauza ca am picioare grase si d-astea? Am auzit ca daca am sa fiu la greutatea mea normala o sa am marimea penisului mai mare.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Cel mai probabil in cazul in care vei reusi as slabesti suficient de mult incat sa dispara complet ''pernuta de grasime'' existenta in zona pubiana, concomitent cu slabirea se va produce o aparenta ''crestere'' de 2-3 cm a penisului. Sanatate!

| relian a răspuns:

Sigur o sa o ai mai mare laughing cu cat slabesti mai mult, cu atat scula se face mai mare laughing ba mai sinteti din astia batuti cu scula in cap, scuze cu parul voiam sa zic laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Da, mai iese 1-2 cm din grasimea unde este acum ascuns.