| Gogoasa24 a întrebat:

Salut, am o problema datorita careia sunt stresat, am 18 ani, 1.75 si 88 de kg si nu pot sa fac sex. Nu am facut niciodata eu sunt gras, am picioare grase si burta si penisul meu pare foarte mic, chiar si in erectie pare foarte mic si are doar 10-12cm si sunt stresat rau ca daca am sa ma duc la o fata o sa ma ia in batjocura. Dupa ce ajung la 70-75 de kg o sa para mai mare? O sa fie macar de 16 cm? Ma gandesc ca pare asa mic din cauza ca sunt gras si ca dupa ce dispare grasimea de la baza penisului o sa fie si el macar de 16 cm. Ce sa fac? Asa gras pare foarte mic si sunt stresat.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu pui mana sa slabesti?
Iata un motiv foarte bun si serios, sa te schimbi, sa slabesti ca a ai si tu succes la fete si sa fii agreat pe unde mergi.
Din pacate, pensiul si-a incetat cresterea la varsta de 16 ani si cu masura lui actuala, ramai pana al moarte.
Acum penisul este acoperit partial de grasimea pubiana, dar dupa ce vei slabi, il vei avea cu 1-2cm mai lung decat este acum.
Cat priveste satisfactia sexuala cu un penis de 10-12 cm, probabil ca va trebuii sa inveti niste tehnici ajutatoare, ca sa sa poti satisface o fata.

| Gogoasa24 explică (pentru Violleta2022):

Pai am masurat corect si am facut un calcul si daca o sa fie mai lung cu 1 sau 2 cm o sa ajung la 16cm. Multumesc de ajutor.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Gogoasa24):

Daca acum ai 10 cm, si mai adaugi 1-2 cm, ajunge la 13-14 cm, nu la 16.
Mai calculeaza odata, sa vezi ca matematica ta este gresita happy

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Greu de crezut ca dupa ce vei slabi (in cazul in care vei reusi) penisul va junge sa masoare 16 cm. Se poate doar aprecia si presupune ca cel mai probabil penisul se va lungi (aparent) cu cativa cm, incat sa ajunga la o lungime de cca 14 cm, ceea ce ar reprezenta o marime cat se poate de acceptabila. Dar pentru asta in primul rand trebuie sa ai vointa necesara de a tine cura de slabire. Sanatate!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să slăbești.
Să cauți fata.

| Andreeush a răspuns:

Du-te la sală.

| Plato a răspuns:

O femeie ce te iubeste nu va fi afectata, nu va tine cont de niciunul dintre aspectele astea.

| Crackman a răspuns:

Am 171 95 kg.
Am ceva burta, dar si fac miscare la munca
Ideea este ca am partenera de sex, tu trebuie sa fii bazat pe tine si incredeye in propriul corp
Ps: nu le lasa sa iti miroasa frica