| Alaanonim2k20 a întrebat:

Datorita grasimii penisul meu pare mic fata de al altor baieti. Am picioarele grase si burta 96 de kg la 1.75 si 20 de ani. Care ar fi greutatea mea normala? Si din cauza asta este? O fata a zis ca ceilalti aveau mai mare ca si mine si la mine e mic si ma simt prost, jenat.

11 răspunsuri:
| Cristina788 a răspuns:

Singura metodă ar fi să slăbești puțin. vei arăta mult mai bine fă tot posibilul să slăbești

| Violleta2022 a răspuns:

Da, asa este! La baietii/brabaii grasi si f grasi, penisul se afunda in grasime si chiar este mai mic cu 2-3cm.
Daca te simti prost si jenat, poti schimba asta, slabind serios, fiindca ai 20kg peste greutatea normala.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ai in jur de 25 de kg de grasime (osanza) in PLUS fata de greutatea normala/ideala corespunzatoare inaltimii tale. In astfel de situatii este posibil ca 3-4 cm din lungimea totala a penisului sa fie ''ingropati'' in ''pernuta de osanza'' existenta in partea inferioara a abdomenului. Este cazul sa incerci sa scapi de aceasta masa de grasime inutila. Sanatate!

| Sofer a răspuns:

La 1.75 un 70 kg ar fi ok.

| alina2k18 a răspuns:

Ai maxim 2 cm ingropati in grasime.
La 20 ani ar merge un maximMMM 80 kg totusi ai 1.75 nu 1.85winking
Burta e nasoala la orice varsta, pune mana si slabeste ca in 5 ani o sa ai organele inecate in grasime...
Ai obezitate gradul 1, sper ca stii ca e clasificata ca BOALA.

| Alaanonim2k20 explică (pentru alina2k18):

Si de asta pare ca este si mica ca am si picioarele grase si burta?

| alina2k18 a răspuns (pentru Alaanonim2k20):

Nu, este mai mica din cauza grasimii din zona inghinala.

| Goete a răspuns:

Ce interesant, ne povestesti cum l-ai comparat cu oenisul altor baieti? Pandesti la pisatoare in wc, sau organizezi partide de masturbari in grup? Chiar sunt curios

| Alaanonim2k20 explică (pentru Goete):

Citeste din nou intrebarea

| Goete a răspuns (pentru Alaanonim2k20):

Eu nu ti-am raspuns la intrebare, ci am pus o intrebare referiroare la prima ta afirmatie. Asta daca ai.nevoie de subtitrare...

| Dana1999 a răspuns:

Pare mai mică din cauza faptului ca esti tu mare. E o iluzie optica
Probabil ca fata a fost deranjata de kg tale și de aia a zis asa