| Andrei392 a întrebat:

Am 19 ani si maine urmeaza sa vina prietena mea la mine sa facem pentru prima oara sex.

Intrebarea mea este daca pot pune prezervativul fara a-l decalota. Rog seriozitate!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca POTI chiar daca penisul iti este afectat de FIMOZA. insa va trebui sa ai grija in timpul sexului, pentru ca nu cumva si din greseala sa se decaloteze penisul in cazul in care vaginul opune rezistenta si penetrarea intampina rezistenta. In astfel de situatii se poate ajunge in situatia extrem de neplacuta si grava de PARAFIMOZA, a carei tratare si indepartare de obicei presupune si/sau necesita interventie chirurgicala. Multa sanatate!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poti

| Emilian65 a răspuns:

Da, poti sa pui prezervativul, sa nu uiti de el.