| totulesteverde a întrebat:

Maine o sa vina o prietena foarte buna la mine dar nu prea stiu ce sa facem nu vream sa pierdem nici un minut. Ce am putea face?

Răspuns Câştigător
| ăăăă a răspuns:

Hey.totulesteverde

1. Jucati-va adevar si provocare.cred ca sztii cum se mai joaca.nu?
2. faceti "clubul secretelor"
3.sinucideti-va!
4. uitati-va la filme de groza.sau la ilariant, mondenii, in puii mei. si radeti pana va doare burta
5. povestiti despre baiatul viselor voastrebatting eyelashes
6.muriti de ciuda pentru ca niciodata nu veti putea fii cu el tongue
7.rujati-va legate la ochi, pana cand parintii vin si va cearta laughing ca de ce faceti zgomot. apoi amintiti-va daca vi s-a mai intamplat chestia asta.
8.sunati pe "Necunoscut" si incepeti sa spuneti " Alu(pe un ton mai gros" si radeti in soapta
9.impartasiti-va secrete precum "Baiatul din fosta mea clasa ma place si vrea sa ma sarute, si o pune pe prietena mea cea mai buna sa-mi trimita mesaj in ora.
10. cred ca iti mai vin idei din cate am zis.nu?

P. S. distractie placuta!

fundabatting eyelashes?

2 răspunsuri:
| ăăăă a răspuns:

Mersi pentru funda :*

| ela_9708 a răspuns:

Deci mai intai trebuie sa aveti neaparat o sticla de suc, sh semintelaughing dai drumu la muzica sh discutatitongue