| SamsungElectronics a întrebat:

Salut!

Am 19 ani și nu am noroc la fete ????. Simt că nici o fată nu mă place, și mereu sunt singur ????. Ce ar trebui să fac să-mi găsesc și eu prietenă, îi văd pe mulți băieți prin oraș și la liceu cu fete de mână și care se pupă și se cuprind, și când văd asta mă face să mă simt nasol,

11 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Bună. In primul rând nu vei atrage vreo fată dacă ești intr-o stare jalnica. Nu ai încredere în tine și ești complexat de faptul că nu ai noroc la fete. Asta nu ajuta. Atunci când te simți bine în pielea ta, ai încredere în tine și nu fugi după relații, vei vedea că totul vine de la sine, natural. Cum a spus și @Valentina8. Încearcă sa îți focalizezi atenția asupra ta și vei vedea ca, totul o sa fie mult mai bine in viața ta.

| Violleta2022 a răspuns:

Norocul ti-l faci singur!
Unde cauti tu fete, de spui ca nu ai noroc?
Care sunt metodele de a agata o fata? ce-i spui sau cum o atragi?

| Celcestietot a răspuns:

Salut! Mai insista.

| Goete a răspuns:

Adica esti invidios

| Werrich a răspuns:

Salut! Nu toti oamenii sunt facuti pentru a fi intr-o relatie. Unii au scopuri mai marete decat sa slujeasca un fund de femeie.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Si eu tot 19 ani am, dar mie nu prea-mi pasa laughing

| Valentina8 a răspuns:

Citeste niste carti de dezvoltare personala, invata mai intai sa te placi si sa te iubesti pe tine iar mai apoi vei intelege si ce ai nevoie in viata, vei intelege cum sa-ti creezi norocul, si ce anume sa pui pe primul loc.

Răspuns utilizator avertizat
| Robert265 a răspuns:

Eu am 27 de ani și sunt în situația ta dar eu mai mult mă ocup de imaginea mea și caut să mă schimb ceva mai bun fetele simnte frustrările și au alta percepție fata de noi băieții așa că focusează te pe tine și nu le purta grija nu ai cu ce împărți banii sau vrei sa faci sex?

| Sfatuitorul2008 a răspuns:

Inchide ti contul aici si iesi in lume