| twyster a întrebat:

Am 19 ani sunt inalt 1, 86 m 66 kg sunt destul de dragut, simpatic, prietenos si foarte glumet problema e ca sunt cam slab
si din cauza aceasta nu imi reuseste sa imi gasesc o prietena (iubita) poate sunt un pic timid sau lenos pe planul acesta nici nu stiu cum sa ii zic! Doresc sfaturi!
Funda!

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Plimba-ti "fizicul" prin zone aglomerate, in special cu fete, in cazul in care ai o asemenea orientare sexuala. S-ar putea sa fii chiar remarcat.