| anonim_4396 a întrebat:

Am 21 de ani si am o problema destul de gravă; erecția! Deci nu mai e ca înainte, e slabă și parcă nimic nu mă mai excită!
Sunt bisexual, dar inițial am crezut ca mă arunc mai mult spre partea cu plăcutul băieților pentru că mă exicită mai mult. De exemplu, când fac sex am erecție slabă și pe lângă asta îmi mai și moare din când în când. Cu fete n-am mai făcut sex de 3 ani și mi-e frică că o să se întâmple la fel și probabil o să fiu destul de jenat. Atunci când am erecție, glandul (capul penisului) nu se umflă, practic nu-i erect.
Aștept niște sfaturi și eventual dacă a trecut cineva prin această situație; să-mi zică cum a rezolvat.
Sper să înțelegeți ce am încercat să zic aici.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la un consult medical. Un urolog te-ar putea ajuta, daca este ceva fiziologic.

| doctorandus a răspuns:

Mergi la medic.

| Donsavas a răspuns:

S ar putea să fie o dereglare hormonala sau psihică. Consulta un endocrinolog sau un psihiatru!