| BoGdAneluL17 a întrebat:

Este vorba de erectie,este puternica si nu am probleme cu asta,dar glandul(capul penisului) nu prea "se umfla" si este asa uscat, parca ar fi pilea batrana.Am 16 ani si da,ma excit foarte tare si cand stau cu prietena, cand ma sarut cu ea am erectie.Dc nu este si glandul asa ferm?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Mergi sa faci un consult la medic, doar el iti poate spune despre ce este vorba

| DorinM a răspuns:

Fermitatea erectiei poate avea mai multe cauze. Te invit sa citesti mai multe despre cum sa ai o erectie ferma si puternica http://totul-despre-sex.com/......e-perfecta si apoi despre afrodisiace si rolul lor in stimularea erectiei http://totul-despre-sex.com/......-impotenta