| AnonimD7483732 a întrebat:

Salut, am 16 ani și sunt putin ingrijorat in legătură cu marimea penisului meu.
Penisul meu are mărimea de 13cm(în erecție) și sunt puțin îngrijorat în legătura cu asta este o mărime normala la vârsta mea sau este prea mică, cam până la ce vârstă creste penisul, incă pot să am așteptări ca v-a creste? Rog seriozitate, dau funda.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este un penis micut la 13 cm, dar nu ai ce-i face, ca si-a incetata cresterea la 16 ani.

| darrio2007 a răspuns (pentru Violleta2022):

Esti baiat de cunosti treaba asta?

| Violleta2022 a răspuns (pentru darrio2007):

Ha..ha..ha... haide ma, nu ma recunosti?

| darrio2007 a răspuns (pentru Violleta2022):

Probabil neatentia. Am citit mesajul de la tine.

| Donsavas a răspuns:

Mărimea chiar nu contează, iar asta poti observa la băieții trans care sunt cu fete si nu le pasa acestora ca n au penis fiindcă se descurcă si fara. Mărimea este una medie.
Penisul crește cata vreme hormonii tăi sunt la valorile normale si asta se schimba cam pe la 30 de ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mărimea penisului e ca talpa piciorului. Ații cu mărimea mai mare, alții mai mica. Pana la urma nu mărimea contează. Contează ce știi să faci cu ea.
Dacă ești supraponderal este un alt motiv pentru care penisul tău este "mic" pentru că el rămâne ascuns în grăsime.